مجله آی ژینا- درباره ما

مجله آی ژینا پر از ایده های خلاقانه برای زندگی بهتر مجموعه ای از بهترین ها در حوزه هایی همچون سبک زندگی، فناوری، چیدمان، پوشاک، خوراکی، سلامت و … است.

همکاران ما در این مجموعه می کوشند تا میراث قرن ها فرهنگ، تمدن و هنر ایران زمین را با فناوری های نوین بهم آمیزند تا با شما هموطنان گرانقدر بتوانیم زندگی ای پر از سلامتی و خوشبختی را تجربه کنیم. ما ایرانیان پشتوانه های فرهنگی علمی و هنری بسیاری داریم که با بهره برداری از آن می توانیم در عین بروز و مدرن بودن از میراث و زیبایی های فرهنگی هنری این مرز و بوم لذت ببریم.

فردا از آن ملتی خواهد بود که از داشته های تمدنی خود را با فرصت ها و نوآوری های همراه سازد و در جهت آسایش و رفاه همه اقشار استفاده کند.

ژینا به معنی نبوغ و در گویش کردی به معنای زندگانی و زیستن است لذا با توجه به مطالب بالا، این نام را برای مجله اینترنتی خود انتخاب نموده ایم. تا گذشته و آینده ملت را با امیدواری و همراهی شما هموطنان و دوستان گرامی در فضای مجازی و حقیقی خشت به خشت بسازیم.

ایران سرزمین مردان و دانشمندانی است که بعد از گذشت قرن ها هنوز جهان را با اراده و دانش و فرهنگ و هنر خویش مسحور داشته …

با ما برای فردایی بهتر همراه شوید ما برای شما دنیایی متفاوت و پر از جذابیت و سلامتی را به ارمغان خواهیم آورد.خبرنامه آی ژِینا پر از ایده های خوب زندگی کردن است.