سلبریتی

هنجار شکنی سلبریتی لبنانی

امل حجازی از سلبریتی های خواننده و مانکن‌ در لبنان است. خانواده حجازی به علت بی ثباتی سیاسی از لبنان به فرانسه مهاجرت کردند این سلبریتی در کنار 5 خواهر و برادرش بزرگ شد و حالا به لبنان برگشته و حضور پر رنگی در تلویزیون و رسانه های لبنانی دارد وی یکی از فعال‌ترین خوانندگان لبنانی است و کنسرت‌های پرشماری در سراسر جهان برگزار کرده‌است.

امل در سال 2008 با محمد بسام ازدواج کرد و در سال 2009 صاحب فرزند پسر بنام کریم شد حجازی فارغ التحصیل رشته معماری است وی از خیرین و فعالین حقوق بشر می باشد و در حوزه زنان و سالمندان و بیماری سرطان اقدامات بشر دوستانه زیادی را دارد.

امل حجازی در یکی از ترانه‌های آلبوم «رفتار او»، صحنه هایی را در مسجد شهر دارالبیضا «ملک حسن الثانی» پادشاه مراکش تصویر برداری کرد.

حجازی در این ویدئو کلیپ که در صحن مسجد فیلمبرداری شده است، به غیر از خواندن رقاصی هم کرده است. این حرکت حجازی باعث انتقاد از سوی برخی رسانه ها را به دنبال داشت.

پیش از این نیز امل حجازی در ویدیئو کلیپ «گل فروش» موجی از نارضایتی را در بین دوستداران خود ایجاد کرد. او در یکی از کلیپ هایش بلوزی به تن کرده بود که نقش علامت تجاری «مستر بی» را داشت.این علامت تعلق به یک کمپانی متخصص در تولید پوشاک برای مردان گی است.

امل حجازی تاکنون بیش از هفت آلبوم موسیقی عرضه نموده به نام های:

آلبوم آخر غرام در ۲۰۰۱م توانست جز هشت آلبوم پر فروش عربی شود   – زمان ۲۰۰۲م  –  بتدور علی قلبی ۲۰۰۴م –  بیاع الورد ۲۰۰۶م –  خالة یا خالة ۲۰۰۷م – کیف القمر ۲۰۰۸م  –  ویلک من الله ۲۰۱۰ م در حال حاضر با شبکه های تلویزیونی عربی مانند روتانا و شرکت های چند ملیتی مانند پاناسونیک قرارداد همکاری دارد و با پشتکار زیاد فعالیت های هنری خود را ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *