موج‌سواری

موج‌سواری سگ‌های خانگی

هشتمین رقابت‌های سالانه موج‌سواری سگ‌ها در سواحل هانتینگتون در جنوب کالیفرنیا برگزار شد.

در مسابقه امسال بیش از 65 سگ خانگی از انواع نژادها و اندازه‌ها شرکت کرده بودند و همراه با صاحبان خود موج‌سواری می‌کردند.

در پایان این مسابقه، سگ‌ها با توجه به مهارت‌های آن‌ها که شامل طول زمانی که روی تخته‌ می‌ماندند و اطمینان آن‌ها روی تخته می‌شد، قضاوت شدند و برنده آن‌ها انتخاب شد.

ساحل هانتینگتون واقع در امتداد ساحل کالیفرنیای جنوبی در اورنج کاونتی، در ۵۶ کیلومتری جنوب لس آنجلس و ۱۵۲ کیلومتری شمال سن دیه گو، نزدیک ترین ساحل به شهربازی هایی از قبیل دیزنی لند و مزرعه نات بری (Knott’s Berry Farm) است.

اینجا یک مقصد متمرکز عالی برای استراحت در ساحل یا استفاده از پناهگاه برای لذت بردن از جاذبه های شگفت انگیز اطراف است.

آب و هوای گرم و معتدل و خورشید کل سال، مکانی بی نقص برای انواع فعالیت های فضای باز مانند آتش بازی لب ساحل، ساختن قلعه های شنی، دوچرخه سواری لب ساحل، قایق پارویی ایستاده سواری و کایاک سواری در بندر هانتینگتون، اسب سواری و تماشای پرندگان و پیاده روی در باتلاق های بولسا چیکا (Bolsa Chica Wetlands) است.

هوای فوق العاده باعث می شود بتوانید همه نوع رویدادی را در شهر ببینید؛ از فوتبال ساحلی نزدیک اسکله، فستیوال کایت بازی و نمایش خودروهای بی شمار کلاسیک و قدیمی تا رقابت های موج سواری بیشتر از آن چه بتوانید بشمارید، از جمله موج سواری آزاد آمریکا که بزرگ ترین رقابت موج سواری دنیاست. حتی رویداد سگ های موج سوار هم هست و همیشه اتفاقی در حال روی دادن است.

موج سواری در این جا فقط یک فعالیت نیست بلکه بخشی از فرهنگ عامه است. موج سوارها کل سال در آب دیده می شوند و بعضی از برترین موج سواران دنیا با شادی هانتینگتون را خانه خودشان می دانند. با وجود موزه بین المللی موج سواری، پیاده رو مشاهیر موج سواری و تالار مشاهیر موج سواری که همگی در مرکز شهر واقع هستند، روشن است که ساحل هانتینگتون جای تجربه کردن سبک زندگی موج سواری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *