لوکسژن

لوکسژن به تهران رسید

اولین محصول از برند لوکسژن را آرمان موتور کویر می خواهد وارد بازار ایران کند ، مدل U6 است که یک  کراس اوور جمع و جور شهری می باشد که در اواخر سال 2013 به بازارهای جهانی عرضه شد.

لوکسژن U6 در دو تیپ مختلف عرضه می شود که هر دوی آنها به پیشرانه های 4 سیلندر خطی 1.8 لیتری مجهز هستند و روی آن سیستم پرخوران نیز نصب شده است.

حداکثر توان تولیدی این پیشرانه حدود 177 اسب بخار در دورهای 5000 تا 5500 است و حداکثر گشتاور تولیدی لوکسژن U6 دقیقاً 256 نیوتن متر در دور 2400 تا 4000 اعلام شده است.
میزان مصرف سوخت ترکیبی لوکسژن U6 در هر صد کیلومتر 7.9 لیتر است و گیربکس نصب شده روی این خودروی تایوانی 6 سرعته خودکار است.

تیپ پیشرفته این خودرو به سیستم مولتی مدیا شرکت HTC مجهز است و می تواند سیستم هایی نظیر دوربین 360 درجه ، فرمان پذیری صوتی ، فناوری هوشمند پخش تصاویر از زوایا و نقطه کور را در صفحه نمایش بزرگ وسط داشبورد میانی به نمایش بگذارد.

تیپ معمولی لوکسژن U6 نیز به سیستم مولتی مدیا HTC مجهز است و تنها از نظر سطح امکانات کمی با تیپ کامل تر تفاوت دارد.

در هر دو تیپ لوکسژن U6 سیستم های کنترلی و پایداری نظیر ترمزهای ABS و EBD ، ترمز کمکی BAS ، کنترل پایداری الکترونیکی ESC ، ضد هرزگردی TCS ، سنسورهای پارک در جلو و عقب خودرو، سیستم تهویه مطبوع خودکار قرار داده شده است.

همچنین در تیپ کامل تر لوکسژن U6 سیستم های ورود بدون کلید، دکمه استارت، باز و بست آینه های جانبی برقی، کیسه هوای پرده ای نیز بکار رفته است.

سدان متوسط شهری با نام لوکسژن S3 که از نظر ابعاد و اندازه خودرویی بین هیوندای اکسنت و هیوندای الانترا قرار می گیرد. لوکسژن S3 به پیشرانه 4 سیلندر خطی 1.6 لیتری با حداکثر 116 اسب بخار و 150 نیوتن متر گشتاور مجهز است. گیربکس نصب شده روی لوکسژن S3 از نوع CVT بوده که به صورت دستی 7 دنده را در اختیار راننده قرار می دهد.
از سیستم هایی که روی این خودرو نصب شده می توانیم به سیستم نمایش باد لاستیک ها TPMS ، ترمزهای ABS و EBD ، سیستم کمک در سربالایی HAC ، ضد هرزگردی TCS ، کروز کنترل، فرمان تلسکوپی، سنسور پارک در جلو و عقب خودرو، سیستم مولتی مدیا HTC با قابلیت دید 360 درجه (در تیپ فول)، پخش تصاویر در زوایای کور، سانروف، رینگ های 16 اینچی آلومینیومی و روکش چرمی صندلی ها اشاره کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *