خودرو

خودرو در جامعه امروزی شهر و روستا نمی شناسد

خورو به دنیای واقعی انسان ها ضمیمه شده است. در شهر و روستا افراد برای انجام امور روزمره نیازمند خودرو هستند برای مراجعه به محل کار، خرید، تفریح و مسافرت دسترسی به وسیله نقلیه ضروری است. شاید بتوان گفت تغییر سبک زندگی و آمیخته شدن صنعت و زندگی، بعد مسافت بین خانه و مراکز اداری و خرید و … همه موجب شده است ما روزبروز به خودرو بالاخص خودرو ی شخصی وابسته شویم.

از این رو ما در ادامه مطالب خود تلاش داریم آخرین دستاوردهای این صنعت را به اطلاع شما هموطنان محترم برسانیم تا ضمن اطلاع از فناوری های روز این صنعت، درخصوص جایگاه کشورمان و نیازمندی های شهروندان در این حوزه گپ و گفت داشته باشیم. امیدواریم روزی ایران عزیزمان در این صنعت جایگاه خود را دریابد و مردم شریف کشورمان نیز به صورت برابر از امکانات لازم در این صنعت از طریق خودرو ی تولید ایران بهره مند شوند.

در بالا فیلم کوتاهی در مورد یکی از محصولات جدید شرکت ژاپنی تویوتا تقدیم گردید. امید است مورد توجه شما مخاطبین محترم قرار گرفته باشد.

باید برای تامین نیازمندی های نوین اجتماعی و زیستی خود با نگرشی متفاوت به صنعت خودرو نگریست صرفا مونتاژ تعداد قابل توجهی از محصولات حمل نقل عمومی و

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *